Search

Magic time – soya candle

47,20 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 59,00 zł

Znasz ten zapach – bez trudu wywołujesz go w myślach. W ten zimowy czas uwolnij go z wyobraźni i pozwól, aby pomarańcza, cynamon, goździki i wanilia wprowadziły do Twojego domu prawdziwe święta.

Tego Ci trzeba: relaks & magia świąt
Zapach: pomarańcza, cynamon, goździki & wanilia
Skala zapachu: intensywny
Kategoria: soya candles
Czas palenia: 25H

Zamówienia wysyłamy obecnie do 3 dni roboczych

SKU: SC-004 Kategorie: ,

Na stanie

Ilość

Opis

Naturalna świeca sojowa. Czas palenia 25h.

Jak obchodzić się ze świecą sojową?

1. Znajdź jej odpowiednie miejsce. Świeca sojowa nie lubi wiatru i przeciągów, które sprawiają, że wypala się szybciej. Nie stawiaj jej na parapecie, a w centralnym miejscu w pokoju.
2. Daj jej chwilę. Świeca sojowa zaczyna uwalniać swój zapach dopiero po stopieniu górnej warstwy wosku. Będzie on jeszcze lepiej wyczuwalny, jeśli dodatkowo przed jej odpaleniem przewietrzysz pokój.
3. Nie gaś jej chwilę po odpaleniu. W przeciwnym razie w wosku zacznie tworzyć się tunel, przez który przy kolejnych próbach knot może się przechylić, a świeca
nie będzie chciała się palić, lub będzie samoczynnie gasnąć.
4. Pozwól jej złapać oddech i nie pal w nieskończoność. Aby cieszyć się nią długo, odpalaj ją na nie więcej niż dwie godziny – do stopnienia całej powierzchni wosku. Zgaś świecę, kiedy tylko pomieszczenie wypełni się już zapachem.
5. Dotrzymuj jej towarzystwa – czuje się wtedy miło i bezpiecznie. Pamiętaj, że płomień nigdy nie powinien być pozostawiony bez nadzoru.


Środki ostrożności:
Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie pozostawiać zapalonej świecy bez nadzoru. Przechowywać i używać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od materiałów łatwopalnych. Zachować ostrożność wobec nagrzewającej się świecy. Nie palić do końca.

Informacje dodatkowe

Waga 275 g
Wymiary 7 × 7 × 7 cm
Pojemność

120 ml

Może spodoba się również…