Search

Jak używać naszych produktów?

Pillow Sprays

Nasze pillow sprays to naturalne mieszanki na bazie wody, hydrolatów i olejków eterycznych, stworzone aby umilać zasypianie. Rozpylanie ich na pościel co wieczór to naprawdę czuły rytuał!

Kiedy wdychamy zapach, nasz oddech stopniowo pogłębia się, obniżając napięcia fizyczne i nerwowe. Dzięki pachnącej pościeli odprężysz zarówno swoje ciało, jak i umysł.

W składzie mgiełek nie ma alkoholu, dzięki czemu zapachy nie są mocne
 i duszące, ale przyjemne i subtelne. Zbyt intensywny zapach mógłby utrudniać zasypianie, podczas kiedy nam zależy na delikatnym kołysaniu zmysłów do snu. Tym samym, zapach utrzymuje się na pościeli tylko przez pewien czas – nie będzie wyczuwalny rano.

Wstrząśnij butelką i rozpyl mgiełkę na poduszkę na chwilę przed zmrużeniem oczu. Śpij spokojnie.

Soya Candles

Nie ma hygge bez świec! Odpal swoją i odpręż się – w świecach sojowych zapach zaczyna uwalniać się po stopieniu górnej warstwy wosku, co zwykle zajmuje około pół godziny. Będzie on lepiej wyczuwalny, jeśli dodatkowo wcześniej przewietrzysz pokój.

Pamiętaj, że intensywność zapachu zależy nie tylko od zawartych w świecy olejków eterycznych, ale też od pomieszczenia, w którym palona jest świeca. Im większa lub bardziej otwarta przestrzeń, tym mniej wyczuwalny będzie zapach.

Nie gaś świecy chwilę po jej odpaleniu – w przeciwnym razie w wosku wytworzy się tunel i przy kolejnych próbach świeca może samoczynnie gasnąć. Z drugiej strony staraj się nie palić jej w nieskończoność – aby cieszyć się nią długo, gaś płomień, kiedy tylko pomieszczenie wypełni się zapachem. Oszczędź jej też przeciągów, które sprawiają, że wypala się szybciej.

Dotrzymuj jej towarzystwa! Pamiętaj, że ogień nie powinien być pozostawiany bez nadzoru.

Blend of Oils

Ciesz się ulubionymi zapachami znanymi z naszych pillow sprayów i świec w formie mieszanki olejków do dyfuzora. Teraz możesz wypełnić nimi cały dom! Wystarczy, że dodasz 5-10 kropki olejku do wody w dyfuzorze.

Wszystkie blendy działają aromaterapeutycznie – odprężają i łagodzą napięcia.

Pamiętaj, aby nie stosować olejku bezpośrednio na skórę – jeśli chcesz użyć go do masażu lub kąpieli, najpierw wymieszaj go z ok 15 ml dowolnego oleju roślinnego (np. jojoba).